Říjen 2009

Left 4 Dead 2 demo

17. října 2009 v 10:20 Novinky

L4D 2 demo
Zombíci z Left 4 Dead 2 nám už buší na buší na dveře. Opět nás určitě pohltí svojí návykovostí. Vývojáři z Valve oznámili datu vydání dema. Hráčí, kteří si hru předobjednali, bude moct demo vyzkoušet už 27. října . Ostatní se svého zombíka picnou o týden později, ale je také možné, že až 10. listopadu. V demu si zastřílíme v kampaňi The Parish která se odehrává ve francouzské čtvrti v New Orleans. Demo budete moct hrát i online s ostatními hráči. Plná hra bude k dispozici nejprve na Steamu 18. listopadu a v obchodech se začne prodávat o pár dní později.
Myslím, že petice za zrušení Left 4 Dead jsou zbytečné, protože to bude zase navýková pařba.


3x o Dragon Age: Origins

17. října 2009 v 10:16 Novinky
3x o Dragon Age: Origins

Hra v distribuci EA a výrobců BioWare jménem Dragon Age: Origins zanedlouho vyjde. Je již znám český název Dragon Age: Prameny. Skoro jako nějaké reklama na pivo Staropramen. A tak si bosové z Staropramenu řekli proč toho nevyužít, kontaktovali EA a dohodli se na speciální edici hry se 6 kusy zlatavého moku značky Staropramen. "I když je Dragon Age zcela smyšlené fantasy, lidé ve hře rádi chodí do hospody, kde pijí pivo. Tak proč ne zrovna Staropramen?", komentoval záležitost Farid Starman z EA. Docela zajímavé.
Dále se objevil editor postav kde si vytvoříte svého hrdinu se kterým zachráníte svět. V podstatě nahrazuje demo hry. Editor je podobný jako v jiné hře od EA, The Godfather kde jste si tvořili vlastního mafióza. V editoru který je nyní volně ke stažení na internetu (stráky BioWare) si můžete se tří ras: člověk, elf a trpaslík. Můžete si zde vytvořit samy sebe nebo někoho známého a co je ještě lepší až bude Dragon Age vyjde budete si moc svého vytvořené borce nebo borku nebo taky ústaváka importovat do hry.
Taky se objeví 2D hra jménem Dragon Age Journey na motivy Dragon Age kterou dělá EA 2D studio nový tým Electronics Arts . Bude to flahs hra která má běžet přímo v prohlížeči, vycházet bude epizodicky a první tři kapitoly budou na svět vyslány pod názvem The Deep Roads. Půjde o RPG o single playerovou záležitost.
No z Dragon Age to vypadá velice slibně.

Český dabing mafie 2

6. října 2009 v 13:02 Novinky
ukázka českého dabingu v mafii 2!


První obrázek na blogu

4. října 2009 v 21:33

Mafia...
dle našeho názoru nejlepší česká hra všech dob... zatím....

Jsme herní blog

3. října 2009 v 16:48 Novinky
Pokud se vám chce, tak odpovězte...

mPod

3. října 2009 v 16:47 | autoři MAČKÁME |  Novinky
Stáhněte si náš mPod!

Již brzy!