3x o Dragon Age: Origins

17. října 2009 v 10:16 |  Novinky
3x o Dragon Age: Origins

Hra v distribuci EA a výrobců BioWare jménem Dragon Age: Origins zanedlouho vyjde. Je již znám český název Dragon Age: Prameny. Skoro jako nějaké reklama na pivo Staropramen. A tak si bosové z Staropramenu řekli proč toho nevyužít, kontaktovali EA a dohodli se na speciální edici hry se 6 kusy zlatavého moku značky Staropramen. "I když je Dragon Age zcela smyšlené fantasy, lidé ve hře rádi chodí do hospody, kde pijí pivo. Tak proč ne zrovna Staropramen?", komentoval záležitost Farid Starman z EA. Docela zajímavé.
Dále se objevil editor postav kde si vytvoříte svého hrdinu se kterým zachráníte svět. V podstatě nahrazuje demo hry. Editor je podobný jako v jiné hře od EA, The Godfather kde jste si tvořili vlastního mafióza. V editoru který je nyní volně ke stažení na internetu (stráky BioWare) si můžete se tří ras: člověk, elf a trpaslík. Můžete si zde vytvořit samy sebe nebo někoho známého a co je ještě lepší až bude Dragon Age vyjde budete si moc svého vytvořené borce nebo borku nebo taky ústaváka importovat do hry.
Taky se objeví 2D hra jménem Dragon Age Journey na motivy Dragon Age kterou dělá EA 2D studio nový tým Electronics Arts . Bude to flahs hra která má běžet přímo v prohlížeči, vycházet bude epizodicky a první tři kapitoly budou na svět vyslány pod názvem The Deep Roads. Půjde o RPG o single playerovou záležitost.
No z Dragon Age to vypadá velice slibně.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.