demo Left 4 Dead 2 je tady ! ! konečně ! !

1. listopadu 2009 v 16:13 |  Recenze

demo Left 4 Dead 2 je tady ! ! konečně ! !


Konečně vyšlo demo L4D 2. Pro předobjednavatele mělo být připraveno už 27. října, ale kvůli technickým chybám na Steamu bylo k dispozici až kolem 1 hodiny ranní 29. října. Ostatní kteří si hru nepředobjednali musí počkat až do 4. listopadu.
Jako vlastně demo dopadlo? Já myslím, že dobře. Hrát můžeme za černého učitele amerického fotbalu který má jméno Coach (můj nejoblíbenější), nebo za mechanika Ellise, černošku Rochelle a za elegána v bílém obleku Nicka.
Nezměnili je jen hlavní postavy, ale i zombíci. Zůstali staré známé potvory, ale přibyly i další "hovada" . Zombie která vás poplive kyselinou má označení Spitter (tak trochu příbuzná "blijce" Boomra), chechtající šílenec který si vás osedlá a následně vás začne rvát na kousky se jmenuje Jockey, a "vohávák" Changer, který vás nebere a snaží se vámi mlátit o zem.
Přibyli i nové zbraně na blízko i na dálku. Zombie můžete likvidovat například kytarou, obušek, mačetou, nebo pánví na smažení (při zásahu má super zvuk). Jsou zde i nové druhy samopalů, brokovnic, ale také životodárné prostředky, kromě lékárničky a prášku z prvního dílu tu je například injekce. Po zombíkách můžete házet výbušné koktejly, bombu které přiláká ostatní svým pípáním a následně vybuchne, ale nově i jakým "lektvárkem"(zřejmě výtažek z Boomra) který nakazí jednoho zombíka a ostatní se do něj pustí a budou se ho snažit zlikvidovat. To je vaše šance spustit palbu, nejlépe z brokovnice a prošpikovat náboji co nejvíce těch "šmejdů". Plná verze bude obsahovat daleko více zbraní.
V demu jsou dvě kola z levelu The Parish. Odehrávají se ve dne, ale to vůbec nekazí atmosféru hry.
Překvapením bylo, že ačkoliv se jedná o koridorovou hru, koridory se mění.

Jako v prvním díle je vše skvělo ozvučeno a podbarveno stylovou hudbou. (v opuštěné restauraci si můžete pustit jukebox). Když se na vás žene Jockey se šíleným smíchem a funěním, je to fakt síla.)
Až na malé potíže a nedostatky demo dopadlo velice dobře a ohodnotil bych ho známkou 8/10. Už se těším na plnou verzi. V ČR se začne prodávat 20. listopadu.
Můůůúůúhahahahá!!!
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Hráli jste už demo L4D 2?

Ano 18.2% (4)
Ne 13.6% (3)
Chystám se 59.1% (13)
Nebudu hrát 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.