Ty hanební parchanti jsou zpět !!!

26. listopadu 2009 v 21:30 |  Novinky

Ty hanební parchanti jsou zpět !!!

Řeč není o novém filmovém počinu "bloodmakera" Tarantina, ale o pokračování hry která bude mít příběh jistě stejně řízný jako Tatantinovi krváky.
Řeč je totiž o hře Kane and Lynch s podtitulem Dog Days. První díl Kane & Lych: Dead Man jsme hráli a hráli jsme ho s velkou chutí. Hra byla plná akce a měla velice filmovou atmosféru. V které jiné hře můžeme hrát za "pošahanýho" žoldáka a spolupracovat s psychopatickým schizofrenikem? Já bych řekl, že takových her moc není. Když k tomu ještě připočteme možnost dvou hráčů hrát na jednom PC, skvělou hudbu a ne zrovna slušnou mluvu hrdinů. Dostaneme akční "řežbu" bez kompromisů.
Ale zpět ke chystanému pokračovaní. Jak už bylo zmíněno, hra bude mít podtitul Dog Days. Prožijeme zde opět příběh Kana a Lynche kteří tentokrát zavítají do Šanghaje. Kane bude prý hledat zbylé členy skupiny "THE SEVEN" neboli "Sedmy". Druhý díl nám odkryje minulost pana Lynche (no snad za něj budeme moct hrát i v singlu). Zatím bylo zveřejněno jen málo informací, ale jisté je, že na hře dělají autoři prvního dílu, tedy studio IO Interactive, které má na svědomí třeba Hitmana nebo nedávného Mini Ninju. Hra bude drsnější což napovídají i dva zveřejněné ukázky. Vydání je plánováno na druhý kvartál roku 2010 a distribuci zařídí opět Eidos. K&L vyjde pro PC, X-Box 360 a PS 3.
Já osobně se na hru velice těším a budu rád až si ji konečně zamačkám.


Lych asi rád hraje bowling:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.