CoJ ?

13. prosince 2009 v 17:29 |  Novinky
CoJ ?

Že, vychází nějaký časopis ABC jste si určitě všimli. O kvalitě časopisu bych se raději nebavil. U tohoto časopisu vycházejí, ale také počítačové hry. Nejsou to žádné velké pecky, většinou se jedná o budgetové tituly a až na několik výjimek se jedná o hry ne příliš valné kvality. Proč to jsem vlastně všechno píšu? Toto úterý, tedy 8.12. vydalo ABC hru Call of Juarez. Jedná se o střílečku z první osoby odehrávající se v prostředí divokého západu. Přiznám se, že, jsem hrál nejdříve její pokračovaní Call of Juarez: Bound in Blood. CoJ:BiB je velice dobrá hra podobná například slavné válečné sérii Call of Duty. Proto, když jsem zjistil, že ABC vydal první díl "CoJka" za "pár korun", hned jsem si ho pořídil. Ve hře ovládáte dvě různé postavy: reverenda Reye (hurá na ně styl) a za míšence který má jméno Billy Candle (hlavně nenápadně styl). Protože druhý díl CoJ:BiB je prequel (příběh se odehrává ještě před prvním dílem) líbilo se mi jak si s postavami pohrál osud.
Takže pokud máte rádi divoký západ a zajímavé charaktery, neváhejte a Call of Juarez si sežeňte a pro jistotu se sežeňte i Call of Juarez: Bound in Blood.
Zdá se vám to málo? Jako bonus na DVD s hrou ještě naleznete hru MASHED (sice už jí máme, ale co?) - malá a strašně návyková autíčka, super hra pro více hráčů.
Přiznám se bez mučení, že i MASHED trochu může za neaktuálnost našeho blogu. :)
DVD stojí 49 Kč.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.