Prosinec 2009

MPOD - omluva

30. prosince 2009 v 18:21 Novinky
Velice se Vám omlouváme, ale z nepochopitelných důvodů se nám podařilo importovat necelý MPOD (já jsem si říkal, že těch 10 min. je málo). Vůbec nevíme, jak je to možné.

Snad už dobrá verze MPODu:

MPOD

29. prosince 2009 v 9:56 Novinky

Slíbili jsme to, a taky to dodržíme. MPOD je tady. Náš podcast má skoro 15 minut (sestříhali jsme naše kecy z minut 30). Je to první podcast, který jsme se opovážili oficiálně vydat. Buďte proto prosím shovívaví a neukamenujte nás hned na začátku. Budeme se snažit stále zlepšovat. Víme, že, vítečnému hPodu ze serveru HREJ.CZ konkurovat nemůžeme. Budeme se Vám snažit zpříjemnit život, tak jak nám život zpříjemňuje hPod.
Takže neváhejte a poslouchejte.

Snad už dobrá verze MPODu:


VÁNOCE

23. prosince 2009 v 17:38 Novinky
Když už jsou ty VÁNOCE, tak jsme si pro vás připravili kolekci nejzajímavějších herních motivů s vánoční a novoroční tématikou.


Gamer

23. prosince 2009 v 17:25 Novinky
Raper vystupující pod pseudonymem Tafrob vytvořil song který je věnován pouze hrám.
Tak si to poslechněte.

Jou jou !


CoJ ?

13. prosince 2009 v 17:29 Novinky
CoJ ?

Že, vychází nějaký časopis ABC jste si určitě všimli. O kvalitě časopisu bych se raději nebavil. U tohoto časopisu vycházejí, ale také počítačové hry. Nejsou to žádné velké pecky, většinou se jedná o budgetové tituly a až na několik výjimek se jedná o hry ne příliš valné kvality. Proč to jsem vlastně všechno píšu? Toto úterý, tedy 8.12. vydalo ABC hru Call of Juarez. Jedná se o střílečku z první osoby odehrávající se v prostředí divokého západu. Přiznám se, že, jsem hrál nejdříve její pokračovaní Call of Juarez: Bound in Blood. CoJ:BiB je velice dobrá hra podobná například slavné válečné sérii Call of Duty. Proto, když jsem zjistil, že ABC vydal první díl "CoJka" za "pár korun", hned jsem si ho pořídil. Ve hře ovládáte dvě různé postavy: reverenda Reye (hurá na ně styl) a za míšence který má jméno Billy Candle (hlavně nenápadně styl). Protože druhý díl CoJ:BiB je prequel (příběh se odehrává ještě před prvním dílem) líbilo se mi jak si s postavami pohrál osud.
Takže pokud máte rádi divoký západ a zajímavé charaktery, neváhejte a Call of Juarez si sežeňte a pro jistotu se sežeňte i Call of Juarez: Bound in Blood.
Zdá se vám to málo? Jako bonus na DVD s hrou ještě naleznete hru MASHED (sice už jí máme, ale co?) - malá a strašně návyková autíčka, super hra pro více hráčů.
Přiznám se bez mučení, že i MASHED trochu může za neaktuálnost našeho blogu. :)
DVD stojí 49 Kč.


Žijem ?

11. prosince 2009 v 9:02
Nejsme mrtví, žijem, ale jsme vytíženi. Povinnosti: škola, úkoly atd. V nejbližší době se, ale na blogu objeví něco dalšího. (doufám)