Červen 2010

Fallout: New Vegas

27. června 2010 v 18:40 Novinky
Další díl postapokaliptického RPG nás zavede do zničeného Vegas. Toto pokračování se až nepříjemně podobá Fallou 3. Aby jsme nakonec nedostali jen mírně vylepšenou verzi Fallout 3. Na tomto dílu už nepracuje společnost Bethesda, ale společnost Obsidian Entertainment, kteří mají na svědomí nedávný Alpha Protocol.


Assassin's Creed Brotherhood E3 Trailer

27. června 2010 v 18:18 Novinky
E3 trailer na pokračování Assassins Creed. Tento díl bude rozvíjet bude rozvíjet příběh Assassins Creed 2 a bude hlavně zaměřen na multiplayer. V italských městech se bude vraždit ve velkém stylu. Hra má obsahovat několik multiplayerových módů. Spíš než o plnohodnotné pokračování se bude jednat o datadisk. Na hře pracuje Ubisoft Paris. Termín vydání je plánován na 4. čtvrtletí 2010.

  

Kane & Lynch 2: Dog Days

22. června 2010 v 17:52 Novinky
Nabušený trailer k pokračování psychoakce Kane & Lynch. V druhém díle této akce budeme hrát pouze za Lyche. V coop multiplayeru, ale budeme moci hrát i za Kana. Příběh se má odehrávat v čínské Šanghaji po dobu dvou nocí a dvou dnů. Kromě singlu a offline multiplayeru, budeme moct hrát i multiplayer po internetu. Hra má dokonce obsahovat několik různých multiplayerových módů.


Frozenbyte ukázal Trine 2

22. června 2010 v 17:36 Novinky
Studio Frozenbyte představili pokračování skákačky Trine.  2D-3D hra s úžasnou grafikou. Opět budeme moci hrát za čaroděje, zlodějku a rytíře. Jako u prvního dílu budeme moci hrát sami, nebo v multiplayeru s kamarády. V traileru můžeme vidět krásnou grafiku a slyšet úžasnou hudbu.


E3 2010

22. června 2010 v 17:31 Novinky
Výstava E3 je už u konce. Bylo na ní představeno mnoho her. My jsme si dali tu práci a vybrali jsme ty nejzajímavější. (alespoň podle nás nejlepší)


E3

LEVEL 192

6. června 2010 v 14:51 Novinky
V pátek 4.6. se na novinových stáncích objevil nový díl videoherního časopisu LEVEL.  (s hodně stylovou obálkou)  Je to již 192 číslo a kromě skvělého textového materiálu a video-materiálu obsahuje také úžasnou plnou hru MASS EFFECT. Myslím, že představovat hru MASS EFFECT není vůbec zapotřebí, je to totiž jedna z nejlepších her poslední doby.
V LEVELU se také můžete dočíst informace o připravované hře XCOM, recenzi na agentská RPG ALPHA PROTOKOL, recenzi na nového Perského Prince a mnoho dalších zajímavých recenzí a článků.

Takže kdo ještě nový LEVEL nemá, ať to hned napraví a utíká si tento sůpr časák koupit.


192