Leden 2011

A zase za ti můžou hry!

26. ledna 2011 v 15:05 Novinky
Za nedávný bombový útok na ruském letiště Domodědovo v Moskvě, můžou opět hry! Alespoň se to teda snaží tvrdit ruský televize Russia Today. Prý za to prý může Call of Duty: Modern Warfare 2, konkrétně mise No Russian. Jde o misi, kdy hráč coby tajný agent musí, aby nebyl prozrazen, spolupracovat s ruským teroristou Makarovem a jeho skupinou, která se rozhodla letiště vystřílet. (náš článek z 19. 11. 09)
Dokonce bezpečností analytik Walid Phares prohlásil, že je možné, že teroristé na videohrách své akce nacvičují.
No co k tomu dodat? V každém případě bombový útok na ruském letišti je smutná událost, ale že by se teroristé inspirovali hrou mi nepřijede zrovna pravděpodobné. Na této zprávě je vidět krásný příklad přísloví: "Kdo chce psa bít, hůl si vždycky nejde".
To už by se za chvíli mohlo na hry svádět úplně všechno. Když někdo někoho přejede autem, tak si to určitě musel nacvičit GTA, nebo v nějaké závodní hře. Když je někdo kleptoman tak to okoukal z adventur a další a další řeči jak jsou hry škodlivé a špatné.

Zdroj: Games

Fallout fan film

25. ledna 2011 v 22:06 Novinky
Povedený fanouškovský film o Falloutu. Velice dobře zpracované, jen scénář by mohl být trošku lepší. Tak si dejte Nuka Colu a podívejte se!

LEVEL 200

14. ledna 2011 v 1:14 Novinky
Dnes 14. 1. 2011 vychází dvousté číslo legendárního herního časopisu LEVEL. Sice plné hry které jsou v něm přiložené (Dark Messiah a FlatOut: Ultimate Carnage) nejsou zrovna legendární, ale na tom zas tolik nezáleží. Důležité je, že je to opravdu skvělý časopis.
Co vlastně v novém čísle LEVELu najdete?
Spoustu recenzí, například na Dead Space 2, nebo Cataclysm, informace o chystaných titulech a preview na slibně vypadající Tomb Raider a hlavně super téma o LEVELu a jeho redaktorech. Video DVD nezůstává pozadu a nabízí pořádnou dávku emocí pro fanoušky LEVELu a nejen pro ně.
A jak je na tom obálka? Můžeme si vybrat jednu ze tří stylových obálek.
Co na závěr popřát LEVELu? - Snad jen aby nadále zůstal legendární, aby ve zdraví přežil všechny krize, aby měl spoustu spokojených čtenářů a aby dosáhl dalšího achieventu - VYDANÁCH 200 ČÍSEL.

Level
Level

Level