Max Payne 3

4. dubna 2011 v 16:51 |  Novinky
Max Payne, tvrďák, dobrý policista, detektiv a také muž který ztratil vše a byl schopen udělat vše aby se mohl pomstil. Znáte Maxe? Borce, který vyzabíjel půlku podsvětí ve městě New York, borce který vystřílel hromady nábojů a spolykal tolik "painkillerů", že by jejich účinky odrovnaly druhou půlku newyorského podsvětí! Tak přesně tenhle Max Pyne se vrací na scénu. Dlouhé dva roky jsme o Maxovi neslyšeli, ale on se vrátí. (snad se vrátí)

Třetí díl se má odehrávat v Brazílii a okolí a to 8 let po událostech z druhého dílu. Max je ještě více sešlý a pracuje jako člen ochranky u brazilského zbohatlíka Rodriga Branca. Veškeré dění pak bude odstartováno únosem Brancovy ženy, kterou unese jakýsi gang. Max samozřejmě nebude řešit jen tuto událost, ale bude se i ve svých vzpomínkách vracet do minulosti.


Postavu Maxe Payna má nadabovat opět stejný herec a to James McCaffrey. Nebude chybět ani známý bullet-time, který je pro Maxe tak typický. Co ovšem bude chybět jsou komixové příběhové filmečky, prý je autoři nahradí ingame animacemi. Hra má působit lehce reálnějším a surovějším dojmem. Do hry by měl být přidán krycí systém a multiplayer.

Na hře už nepracují "maxovi otci" Remedy, ale hned čtyři Rockstar studia. No, snad se jim podaří zachytit tu správnou noir atmosféru která byla v předchozích dvou dílech doslova napěchována.

Kdy hra vyjde není zatím známo.

(na tomto obrázku nám Max připomíná našeho redakčního oblíbence pana Lynche)

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Joudysko Joudysko | E-mail | Web | 12. prosince 2011 v 14:57 | Reagovat

Souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.