Duke Nukem Forever - dojmy z dema

5. června 2011 v 13:06 |  Recenze
Atomový vévoda Duke Nukem je tu! Dostali jsme se k demu a bavili jsme se.

Duke:
Duke Nukem je borce, co jsi budeme nalhávat, že ne. Kam se na něj hrabe Chuck Noris, nebo ostatní akční hrdinové. Duke si přece vždy ví rady, všem nakope prd.. ehm, všem nakope "prodloužené konce zad, trousí drsné hlášky, holky na něj letěj. Je to prostě "sakra borec". (No, tak se trochu uklidníme)


Příběh:
Z dema toho moc z příběhu nezjistíme. Duke už několikrát zachránil Zemi před invazí "emzáků" je celebrita, má spoustu fanoušků (hlavně žen) lidé se mu klaní, je to pro ně prostě borec. Demo začíná, tak kde skončil Duke Nukem 3D, zabijete hlavního bose a následně dáte jeho oční bulvou gól, ale pak zjistíte, že tuto scénu hraje Duke na své konzoli, ve svém přepychovém sídle a přitom si pohrává s dvojčaty.

Akce:
Demo je příliš krátké, ale i přesto, si v něm užijete spoustu akce. Akce plná střelby a výbuchů a dokonce si zajezdíme i v monster trucku a na chvíli i v důlním vozíku. Samozřejmě rozsekáme pár "prasat" a to buď normální pistolí, brokovnicí, kulometem, zmenšovací zbraní, ale i dalšími kousky.

Grafika:
Po grafické stránce není hra žádný zázrak, ale co by jste čekali od hry která byla ve vývoji snad 13 let.

Hudba a hlášky:
Hned na začátku nás přivítá řízná hudba a samozřejmě nebudeme ochuzeni ani o Dukovi drsné hlášky.

Demo pomalu skončí, dříve než začne, ale i přesto víme, že tahle hra bude pořádná akce a rozhodně se nebude brát příliš vážně.

Pokud se něco nepokazí, tak Duke Nukem Forever vyjde 14. června.

Takže: Hail to the king, baby!

Strányk hry: ZDE

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.