Listopad 2011

Arcade hry – muzeum herních automatů

29. listopadu 2011 v 17:52 Články

Jsou hry, na kterých se podepíše zub času rychleji než je zdrávo, ale jsou také hry, které nestárnou, které zůstanou pořád skvělé a zábavné. Mezi tyto hry určitě patří takzvané "automatové hry" neboli na herní automaty, nebo také "arkádové hry". Možná si někdo pamatuje pouťové maringotky s těmito stroji. Dříve jich bylo všude spousta, ale s rozmachem domácích počítačů a herních konzolí se tyto automaty nějak vytratily.

To se však nelíbilo hernímu nadšenci Janu Ornovi, a tak začal tyto skvostné kousky schraňovat a sbírat. Když však zjistil, že se díky své sběratelské vášni nemůže doma ani hnout, rozhodl se s podobně "postiženými"přáteli vybudovat muzeum herních automatů."Arcade hry", jak se toto muzeum v Červeném Újezdě jmenuje, je unikátní videoherna a muzeum arkádových automatů. Hned po vstupu na vás dýchne atmosféra starých arkádových heren. K vidění jsou zde opravdu historické kousky staré i více než 30 let a na všech si návštěvník může i zahrát. Nechybí ani klasiky jako je "Space Invanders", "Golden Axe", automaty "SEGA" s šesticí volitelných her, "Donkey Kong", "Pac Man", "Galaga", ale i bojovky jako "Street Fighter 2" a také řada automatů se "světelnou pistolí". V celé "aréně" se nachází kolem 70 automatů a další postupně přibývají.

Charakteristikou těchto automatů také bylo, pro spuštění hry jste museli do automatu hodit nějaký ten peníz, to zde však neplatí, automaty jsou upraveny tak, abyste do nich "zlaťáky" házet nemuseli.

Takže pokud vás zajímá, jak a hlavně na čem se dříve hrálo, nebo jen chcete podniknout zajímavý výlet, zajeďte se podívat do obce Červený Újezd, která leží nedaleko Prahy.Více informaci naleznete na internetových stránkách "Arcadehry.cz"

mPod!

13. listopadu 2011 v 22:39 Novinky

Zdravíme všechny naše návštěvníky! V nejbližší době budeme pravděpodobně nahrávat další díl našeho podcastu. Snad nám "podcastování"půjde lépe než minule. J Takže nám posílejte různé dotazy a připomínky. Na emailovou adresu mackame@seznam.cz .

A pozor! Bude i soutěž!Pc verze L.A. Noire je tu!

11. listopadu 2011 v 14:44 Novinky
Kromě velmi očekávaného Skyrimu u nás 11. 11. 2011 vyšla lehce v tajnosti Pc verze detektivní adventury L.A. Noire. Tato hra od společnosti "Team Bondi" které patří slavným "Rockstar Games", proslula hlavně velmi kvalitními a realisticky vypadajícími obličejovými animacemi.
The Elder Scrolls V: Skyrim

11. listopadu 2011 v 14:26 Novinky

Dnes u nás vychází velmi očekávané RPG "The Elder Scrolls V: Skyrim" Všichni rpg pozitivně naladění hráči na tento titul zbožně čekali a toto magické datum 11. 11. 2011, si zaštkli ve svých kalendářích.


Vy se zatím podívejte na "fan" video jistého hudebníka, který jak se zdá je velkým fanouškem série "The Elder Scrolls"Call of Duty: Modern Warfare 3

8. listopadu 2011 v 22:10 Novinky

Dnes se na pultech obchodů oficiálně objeví další díl válečné série Call of Duty! Jak všichni víme, je to Call of Duty: Modern Warfare 3. Tento díl, z mini- série MW byl navíc vyvíjen bez duchovních otců Zampelly a Westa.


Podívejte se na zábavnou reklamu na Call of Duty: Modern Warfare 3

Mačkáme Vás zve na párty!

1. listopadu 2011 v 19:45 Novinky
Možná si myslíte, že jen sedíme doma a hrajeme a že jsem vážně velcí podivíni, (skoro tomu tak je) ale občas se najde výjimka, proto si Vás dovolujeme pozvat na Take Off párty do Pardubic! Proč? Protože jí pořádá náš dlouholetý kamarád "LorD" a také vlastník herního klanu "Virtual World" který se věnuje progamingu.


Co? Kde? a Kdy?

Take Off párty | Hobe | 12. 11. 2011 (sobota)

Oficiální informace o párty:

První oficiální Take Off párty v České republice se řítí do pardubického klubu Hobe Music Hall, přijď se také i ty podívat na pestrý program a spousty dárků. Mazácká párty která tě nenechá chladným!

Těšit se můžete na:
- pro prvních 100 lidí energy drink Take Off zdarma!
- během večera se budou další energy drinky zdarma rozdávat!
- pro všechny přihlášené 50,-Kč konzumace na bar!
- Originální vystoupení skupiny T-BASS Pardubice!
- Profesionální barmanská show!
- Rozlévaný alkohol úplně zadarmo!
- sexy Go go tanečnice!
- spousta soutěží!
- dárky od Styx Underwear a DIESELmanie!
- několik triček od tetovacího studia HELL.cz pro návštěvníky s tetováním a piercingem a poukazy!
- taneční podložka od DDR.cz pro nejlepšího tanečníka/tanečnici!

Pro všechny, kteří v listopadu slaví narozeniny a předem se přihlásí, čeká malý dárek a VIP sezení!

Během večera rozdáme dárky za 35.000,-Kč!

POZOR: Při účasti 400 a více lidí na taneční parket rozházíme 4.000,-Kč!!!

Rezervace přijímáme v komentářích na Facebooku a na tel. čísle +420 774921805.
To vše a mnohem více Vás čeká na první oficiální Take Off párty v České republice.

Vstupné:
do 22:30 50,-Kč
od 22:31 80,-Kč

Organizátor: Virtual World & Take Off energy drink
Partneři: Lekkerland CZ, Styx Underwear, DIESEL Mania, HELL.cz, TanečníPodložky.cz, DDR.cz

Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=113993895376344

Takže pokud se s námi chcete setkat osobně, nebo si jen tak zařádit. TAK URČITĚ NEZMEŠKEJTE TUTO PÁRTY!!!

Takže 12. 11. v HOBE


stránky Virtual World: ZDE