Duben 2012

Fallout legálně a zdarma

5. dubna 2012 v 22:18 Novinky
Nehráli jste ještě původní Fallout? Napravte to! Nyní máte jedinečnou možnou stáhnout si zcela legálně a zdarma digitální kopii tohoto vynikajícího postapokalyptického RPG Fallout. Tento skvělý RPG počin z roku 1997 dokáže uchvátit i dnes. Byť je možná na dnešní dobu celkem obtížný. Stahovat můžete ze stránky GoG (dříve Good old Games). Stačí se jen zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už účet na GoG máte.


Co to je GoG si můžete přečíst v předešlém článku. ZDE

Fallout stahujte ZDE

Další informace o sérii Fallout naleznete na stránce Vault šílené brahmíny.

Kdo by neznal GoG neznal

5. dubna 2012 v 22:08 Články
GoG je tu už nějakou dobu a stále mě nepřesévá udivovat. Následující řádky slouží k lehkému představení člověku který o "GoGu" doposud neslyšel.

GoG (dříve Good old Games) vytvořený našimi polskými sousedy z CD Projekt je zajímavý digitální obchod které se dříve zaměřovala na prodej starých "pecek" upravených tak, aby běželi i na dnešních "strojích". Největší plus je, že všechny hry na tomto portálu se prodávají bez jakékoliv protipirátské (protiuživatelské) ochrany. Navíc ještě ke každé zakoupené hře dostanete kopec bonusů! Jako jsou artworky, soundtrack, wallpapery a další. No řekněte "Umí tohle váš Steam?!"

Nyní se tento obchod rozhodl zamířit ještě víš. Rozhodl se, že začne prodávat i nové tituly. Začal hned u svého Zaklínače II který zde vyšel bez jakýkoliv ochran a další tituly od jiných vývojářských týmů by měly následovat.

Tento obchod určitě stojí za sledování.

Stránka GoGu: ZDE