Květen 2012

Agentovi 47 jdou po krku jeptišky! Fakt!

30. května 2012 v 20:13 Novinky
V novém E3 traileru uvidíme komando zabijáckých jeptišek které chtějí sejmout agenta 47. Jak můžeme zahládnout jedna z jeptišek má vytetované logo "International Contract Agency", což je Hitmanuv bývalý zaměstnavatel.

Objevují se spekulace, že tyto jeptišky budou hratelné postavy z multiplayeru, zatím však tato informace nebyla potvrzena.
(Na blogu nám nejspíš straší a občas se stane, že se v článku zobrazí špatné video. Pro správné video klikněte ZDE)

No kouknete se sami. Na jednu stranu je video povedené, na druhou možná až moc "ujetý".

Tak trochu "grindhouse", ne?

Botanicula v trafice!

30. května 2012 v 20:08 Novinky
Pozdě ale přece vás chceme informovat, že nová adventura "Botanicula" z dílny nezávislého studia Amanita Desing je k dispozici "skoro" ve všech trafikách. Hru si můžete pořídit ve slušivém digipacku. Na DVD naleznete verze pro Windows, Mac i Linux a také parádní Botanicula soundtrack od skupiny "DVA".
Cena je také celkem příznivá, tato skvělá adventurka vás vyjde na 150 korun.

Kromě Botaniculi si můžete pořídit balíček který obsahuje Machinarium a Samorost 2.

Více informací ZDE

Hitman: Sniper Challenge

22. května 2012 v 5:48 Novinky
"Když si hru předobjednáte u nás dostanete pistolku navíc" hlásá jeden obchod! "Když si hru předobjednáte u nás dostanete jinak barevný knofliček na kabát" hlásá jiný obchod!
Taky vám podobné akce herních obchodů přijdou jako nehorázné blbosti? To si nejspíše myslí i lidé z holandského IO Interactive. A tak když si předobjednéte jejich chystaný titul "Hitman: Absolution" dostanete k němu další hru, konkrétně malý stahovatelný titul s názvem "Hitman: Sniper Challenge". Jak název napovídá, nebudeme se zde koukat do zdi ale spíše do zaměřovače odstřelovací pušky. Náš oblíbený holohlavec se pohodlně usadí na střechu domu a bude sniperkou odstřelovat zlosyny na protější straně. Každé zabití navíc bude hodnoceno bodově a bude záležet na tom, jak elegantně jste svůj cíl zneškodnili. Vaše score se pak bude zobrazovat v online žebříčcích, takže je zde místo pro kamarádské hecování o nahrání nejlepšího výsledku. Takže se ukáže kdo je nejlepší sniper (no já to asi nebudu) Navíc si svoje vybaveníčko budete moci i postupně vylepšovat.

Pro konzole už hra vyšla, na Pc verzi si ještě počkáme a to konktrétně do 1. srpna.
Tak naše odchody to vzali tak, že budou hru "Hitman: Sniper Challenge" samostatně prodávat a to za 199,-- když si pak u nich koupíte "plnou" hru "Hitman: Absolution" bude vám tato částka odečtena z ceny.

2x Alan Wake

9. května 2012 v 14:32 Novinky
Alan Wake: American Nightmare, původně X-box 360 exkluzivita opravdu vyjde i na Pc! Nebudeme muset čekat dva roky jako tomu bylo s původním Alanem, ale dočkáme se ještě tento měsíc a to konkrétně již 22. května.
K dostání bude na Steamu ale i na GoGu! (Všichni víme, že GoG je parádní a hlavně "nenásilná" digitální prodejna. - žádné DRM, žádné omezování)
Alan Wake: American Nightmare

Kromě Alan Wake: American Nightmare si můžete na GoGu zakoupit i původní díl Alana Wake, cože je prostě super. Žádné DRM a ještě několik bonusů navíc které nebyly u steamové verze! Momentálně za velmi příznivou cenu.

Alan Wake


DiRT Showdown demo

7. května 2012 v 17:09 Novinky
Chcete si pořádně zabourat? Chcete vidět jak se mačkají plechy? Chcete slyšet řinčení rozbitého skla? Tak si stáhnete demo DiRT Showdown. Showdown je arkádovější bratříček rallye série DiRT. Takže pokud jste lačníte po bouračkách, sáhněte jistě po tomto titulu. Zatím se sice budete muset spokojit jen s demem, ale plná verze by měla vyjít už 24. května.

Tak stahujete:

Zde Steamu ZDE


nebo z Xbox live ZDE

Max Payne 3 After the Fall - Comic

7. května 2012 v 16:53 Novinky
Dan Houser (Rockstar) a Sam Lake (Remedy) se dohodli na vzájemné spolupráci a vydali komix o Maxi Paynovi. V sérii komixů které budou postupně vycházet se dozvíme co se dělo s našim statečným detektivem kdy jsem za něj zrovna nehráli. Tedy co dělal mezi druhým a třetím dílem ale také budou poodhaleny nějaké střípky jeho minulosti které jsem se doposud nedozvěděli.

Takže si komix stáhněte, pusťte si hudební téma z prvního i druhého Maxe, nachraptěte drsný hlas a předčítejte si nahlas toto dílo.

čtěte: Zde

nebo rovnou stahujete ZDE

Call of Duty: Black Ops 2 - Reveal Trailer

2. května 2012 v 7:46 Novinky
A byl vypuštěn první trailer na další pokračování mega bobmastické válečné série Call of Duty. Nové CoD je pokračováním Black Ops. V traileru, který nás zavede do roku 2025 se setkáme s Frankem Woodsem, jedním z hlavních hrdinů z povodního BO, který nám trošku poodhalí příběh chystaného CoD.

Na grafiku jsem si u her niky moc nestěžoval ale tohle vypadá vážně špatně. Textury jsou snad rozplizlejší než kdy předtím a ani obličeji nevypadají moc dobře. Jinak je ale trailer opět pěkně sestříhaný a ozvučený, jak už u CoD trailerů bývá zvykem. Můžeme v něm také zahlédnout zvláštní a lehce komický úkaz a to vojáky pádící na koních. (jak se asi budou řídit)
Smutné je, že převedením do tohoto "sci-fi stylu"přišlo CoD o svoji osobitost. Série Call of Duty byla vždycky dost "pohádka" ale tohle je moc!

No, počkáme se do listopadu tohoto ruku a uvidíme jak Black Ops 2 dopadne.


P.S. : Ty čtyřnohý roboti jsou vážně debilní!