Hitman: Sniper Challenge

22. května 2012 v 5:48 |  Novinky
"Když si hru předobjednáte u nás dostanete pistolku navíc" hlásá jeden obchod! "Když si hru předobjednáte u nás dostanete jinak barevný knofliček na kabát" hlásá jiný obchod!
Taky vám podobné akce herních obchodů přijdou jako nehorázné blbosti? To si nejspíše myslí i lidé z holandského IO Interactive. A tak když si předobjednéte jejich chystaný titul "Hitman: Absolution" dostanete k němu další hru, konkrétně malý stahovatelný titul s názvem "Hitman: Sniper Challenge". Jak název napovídá, nebudeme se zde koukat do zdi ale spíše do zaměřovače odstřelovací pušky. Náš oblíbený holohlavec se pohodlně usadí na střechu domu a bude sniperkou odstřelovat zlosyny na protější straně. Každé zabití navíc bude hodnoceno bodově a bude záležet na tom, jak elegantně jste svůj cíl zneškodnili. Vaše score se pak bude zobrazovat v online žebříčcích, takže je zde místo pro kamarádské hecování o nahrání nejlepšího výsledku. Takže se ukáže kdo je nejlepší sniper (no já to asi nebudu) Navíc si svoje vybaveníčko budete moci i postupně vylepšovat.

Pro konzole už hra vyšla, na Pc verzi si ještě počkáme a to konktrétně do 1. srpna.
Tak naše odchody to vzali tak, že budou hru "Hitman: Sniper Challenge" samostatně prodávat a to za 199,-- když si pak u nich koupíte "plnou" hru "Hitman: Absolution" bude vám tato částka odečtena z ceny.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.