Srpen 2012

Dishonored HW požadavky

20. srpna 2012 v 21:07 Novinky
Bethesda odtajnila HW nároky na velmi zajímavou akci Dishonored a víceméně nám tím chtějí asi sdělit, že se na Pc ser*u! S optimalizací si asi hlavu nelámou. Hra vypadá graficky parádně, to ano, ale jde spíše o skvělou stylizaci a ne o nějakou "next gen" kvalitu grafiky. V současné době má hra snad nejkrvavější minimální nároky. Proč tohle? To nevím. Hra navíc nepoběží na systémech Windows XP. Toto rozhodnutí nám přijde naprosto nepochopitelné a stupidní. Hra totiž bude podporovat DirectX9 a poběží i na konzolích Xbox 360 i PS3 které taky operují "jen" s DirectX9. Něco nám říká, že za tohle ale vývojářský tým "Arkane Studios" nemůže, myslíme si, že toto nepochopitelné rozhodnutí udělal asi nějaký napitý manažer z Bethesdy.

Minimální:
OS: Windows Vista / Windows 7
Procesor: Dual core o frekvenci 3.0 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: s podporou DirectX 9 a 512 MB RAM (GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850)
Místo na pevném disku: 9 GB
Doporučené
OS: Windows Vista / Windows 7
Procesor: Quad core o frekvenci 2.4 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: s podporou DirectX 9 a 768 MB RAM (GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850)
Místo na pevném disku: 9 GB
Vývojáři doporučují 64-bit a multi-procesor.

Zdroj: Zing.cz

Hitman a jeho kontrakt

20. srpna 2012 v 20:48 Novinky
Na Gamescomu 2012 byl představen zajímavý mód pro hru Hitman Absolution. Jedná se o mód "Contract" který vám umožní vytvářet vlastní zabijácké scénáře. Prostě si vezmete libovolnou úroveň ze hry a určíte nanejvýš tři jakékoliv postavy jako cíle. Své výtvory pak budete moci sdílet se svými přáteli a předhánět se v tom kdo lépe zadaný úkol splní. Za rychlé a profesionální splnění úkolu získáte peníze, které pak budete moci investovat do lepšího vybavení a do nových převleků. Sami vývojáři navíc plánují vydávat každý týden vlastní "Contracts scénáře". Cílem je najít nejprofesionálnější zabijáky z celého světa. Budete to vy, pan profesionál?! (no já určitě ne)
(Na blogu nám nejspíš straší a občas se stane, že se v článku zobrazí špatné video. Pro správné video klikněte ZDE)

Na pátého Hitmana se zatraceně těšíme, vypadá totiž parádně, jen máme strach aby se něco nepokazilo.

Kulivočko zdarma

12. srpna 2012 v 15:43 Novinky
Stáhněte si zcela zdarma zajímavou českou adverturku jménem "Kulivočko". Hra vás zavede do pohádkového světe kde stanete "vykuleným" hrdinou, poslechnete si vtipné hlášky, a objevíte i zajímavé lokace. Za vyzkoušení určitě stojí, tak stahujete.
Stahujte: ZDE

DayZ vyjde jako samostatná hra

8. srpna 2012 v 9:16 Novinky
Znáte DayZ?! Že ne? To je asi proto, že jsem lenoši a o tomto novém kultu jsem váš leště neinformovali.
Takže pro ti co ještě nevědí. DayZ je multiplayerový mód pro hru ArmA II. Vžijeme se zde do role přeživšího borce který putuje (sám nebo s partou) krajinou zamořenou zombíky a snaží se přežít. Misí hledat jídlo, vodu zbraně a do zbraní náboje …. Prostě a jednoduše se snažíte zachránit život! (Jen pro zajímavost, na oficiálních stránkách je aktuálně nejdelší doba přežití 49 minut) ArmA II se díky tomuto mód prodává jako rohlíky na krámě a v Bohemia Interactive si teď mnou ruce.
(Na blogu nám nejspíš straší a občas se stane, že se v článku zobrazí špatné video. Pro správné video klikněte ZDE)

A teď zpět k samostatné novince. DayZ vyjde opravdu jako samostatná hra. Makat na ní boudou Bohemia Interactive v čele s Deanem Hallem, tvůrcem původního módu. Hra nejprve vyjde v alpha verzi a postupem času jí budou doplňovat nové updaty. Kdy vyjde? Jo, to zatím nevíme. Možná se za nějaký čas dozvíme nové informace z oficiálních stránek. http://dayzgame.com/