Září 2012

For Games 2012!

28. září 2012 v 14:42 Novinky
For Games je první herní veletrh který se v našich českých končinách koná. Zde bodu lokální distributoři předvádět různé hry. Za zmínku stojí například třeba stánek EA kde si budeme moci zahrát nový díl Medal of Honor, nebo stánek Nintenda kde si sáhneme na jejich připravovanou konzoli Wii U. Nebo vás snad láká série Assassins Creed? Tak zde dostanete možnost si zahrát chystaný třetí díl. Bude zde ale i spousta dalších neméně důležitý herních firem. Velké i malé herní společnosti. (Zmínit musím také nezávislé herní studio Dreadlocks, protože díky nim snad dostanu zadarmo vstupenku. :D )
Sledujete nějaké herní pořady? Zrovna v sobotu se na For Games koná Re-play Fan Day.
Nebo sledujete Indiana? Stánek pořadu India tu také je!
Chcete se potkat s Minecrafákem? No ten tam má být taky a možná i FlyGun.
No a my! My tam budeme také! V sobotu se tam možná potkáme.:) (i když nás teda asi nepoznáte)

Více informací o veletrhu ZDE

klíč do uzavřené bety hry World of Warplanes

28. září 2012 v 11:51
Drazí čtenáři! Nemáte někdo zájem o klíč do uzavřené bety hry "World of Warplanes". Pokud ano, tak nám jen napište na email mackame@seznam.cz že máte o klíč zájem a my vybereme jednoho z vás a klíč mu pošleme.
Více o hře naleznete ZDE

Na podporu vývojářů Bohemia Interactive zadržených v Řecku

21. září 2012 v 15:51 Novinky
Zprávu o tom, že na řeccém ostrově Limnos byli zadrženi dva zaměstnanci z české herní firmy Bohemina Interactive (hry ArmA, Operace Flashpoint) slyšel asi každý.(více zde) Jsou obvinění ze špionáže a nevypadá to s nimi dobře. Nevím zda tato petice jim nějak pomůže ale můžeme to alespoň zkusit. Tak to alespoň zkuste.